Zirkon Savunma Sanayi Havacılık Planlama Hizmet Sağlayıcı Sektörü önde gelen firmalarından biridir.

Firmamız Hava Savunma Sistemleri, Uçak Sistemleri, Hava Trafik Kontrol Sistemleri, Radar Sistemleri,Kara Sistemleri ve Donanma Sistemleri için yedek parça, sistem kurulumu, sistem onarımı,revizyon ve imalat konularında uzmanlaşmıştır.

Zirkon Savunma San. limited şirket olarak kuruldu.İlk zamanlar faaliyet alanımız sınırlı oranda ve belirli sistemler için yedek parça tedariği yapmaktı.
Kısa zamanda büyüyen firmamız yeni imalat ve onarım tesisleri kurarak yeteneklerini geliştirdi ve Türk Savunma Sanayii ve Havacılık sektöründe kendini kanıtlamış bir tedarikçi haline geldi.

Kuruluşundan bu yana Zirkon Savunma San.bir çoğu 25 yıldan daha fazla mesleki tecrübeye sahip deneyimli personeli ile önemli tedarik ve onarım projelerine imza atmış ve başarıyla tamamlamıştır.
Zirkon Savunma San. orijinal malzeme üreticileri ile yakın bir şekilde çalışmakta ve dünya çapında faaliyet gösteren bir çok savunma üreticisi ile ortaklıklar kurmaktadır. Ayrıca yüzde yüz yerli bir firma olan Zirkon Savunma San. Türkiyedeki müşterileri ile iyi bir iletişim içindedir.

Çözüm Ortaklarımız